Hakkımızda

Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi

2011 yılından bu yana LİDER DİYALİZ MERKEZİ adı ile faaliyet gösteren ve yıllar içerisinde bölgede ve çevre illerdeki hastalara sunduğu hemodiyaliz hizmet  tecrübesini  2018 ocak ayı itibari ile şirket yönetim kurulu değişimi ile birlikte faaliyetlerini BURDUR UZMAN DİYALİZ ismi adı altında yürütmektedir.

Diyaliz merkezimiz Mart 2018’ de hasta, hasta yakını ve çalışan  konforunu üst seviyeye çıkararak, yeni yerinde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Merkezimiz Burdur & Isparta & Afyonkarahisar illeri ve ilçelerinde bulunan hastalarımıza hizmet vermektedir.

Diyaliz Merkezimizin Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite standartlarına uygun olarak Kalite Yönetim Biriminin oluşturularak,çalışmalarını Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları (SKS) çerçevesinde sürdürmesini sağlamaktır.

Merkezimizde 5 Adet Fresenius 4008 S 15 Adet Braun marka hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Ayrıca 25 Cihaz kapasiteli Revers osmos ve Endotoksin filtre içeren SU SİSTEMİ merkezimizde faaliyet göstermektedir.

2021 model Fiat Ducato marka iki adet servis aracı ve şehir içi servis araçları ile hastalarımız evlerinden alınmak sureti ile merkezimizde hemodiyaliz tedavileri yapılarak tedavi sonrasında yine evlerine bırakılmaktadır.

Hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma anlayışımız ile hizmetlerimizi yönettiğimiz merkezimizde hastalarımıza  çay, kahve ikramları ve aparatif yiyecek ve yemek ikramları yapılmaktadır.

Uzman Kadro

Uzman Kadro

Uzman kadro

Merkezimizde 1 uzman hekim, 1 diyaliz sertifikalı pratisyen hekim, 6 diyaliz sertifikalı hemşire ve 3 diyaliz teknikeri bulunmaktadır.

Teknolojik Cihazlar

Teknolojik Cihazlar

TEKNOLOJİK CİHAZLAR

Merkezimizde kullanılan cihazlar: Fresenıus 4008s ve Fresenıus 4008b. Su arıtma sistemi :online  25 makina besleyecek kapasitelidir.

Düzenli Takip

Düzenli Takip

DÜZENLİ TAKİP

Hastaların her ay düzenli olarak diyaliz yönetmeliğine uygun şekilde kan tahlilleri  uzman hekim tarafından kontrolleri yapılır

Doğru Bilgilendirme

Doğru Bilgilendirme

DOĞRU BİLGİLENDİRME

Merkezimizde takibi yapılan hastalara  tedavi seçenekleri hakkında( periton diyaliz hemodiyaliz böbrek nakli)bilgilendirme yapılır.